Rybná 716/24, 110 00 Praha 1
info@elektronicke-znamky.cz

Dálniční známka 2021 prodej

Elektronická dálniční známka 2021 ZADARMO

Dálniční známka 2021 prodej

Dálniční známka Prodej

Elektronická dálniční známka 2021 prodej na eshopu www.edalnice.cz online prodej dálničních známek na eshopu.

Blíží se konec roku a s ním přijde pro majitele aut nutnost pořídit si novou dálniční známku. Od příštího roku bude poprvé v Česku elektronická a nově se několik věcí změní. Elektromobily ani veterány ji potřebovat nebudou vůbec a vozy spalující CNG dostanou 50% slevu. Pokutovat neplatiče ale půjde velmi složitě. Stát zaspal.

Od 1. prosince tohoto roku bude možné pořídit si dálniční známku pro rok 2021. Dálniční kupon už ale nebude potřeba vylepovat na čelní sklo. Pořizuje se elektronicky buď v e-shopu, nebo na vybraných místech, například na pobočkách České pošty nebo čerpacích stanicích EuroOil.

Známka se letos poprvé bude pořizovat elektronicky v e-shopu nebo na různých obchodních místech či v samoobslužném kiosku. Kdo si ji nechce pořídit na internetu, možností je i osobní nákup na pobočkách České pošty nebo přibližně dvou stovkách čerpacích stanic sítě EuroOil.

Elektronická známka se váže na registrační značku vozidla a má platnost 365 dní. Pokud ji tedy pořídíte až třeba v únoru příštího roku, bude vám platit do února 2022. Stále bude možné pořídit si známku s roční platností, na měsíc nebo jen na 10 dní.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *